מאמרים

הנחת המוצרים בצורה מסודרת על גבי סטנדים לתצוגה משדרת לצרכן מראה נקי ומסודר של המוצרים ולמעשה מפתה את הצרכן לרכוש את המוצרים.הכנס למאמר המורחב.
תכשיט הינו פריט בעל מידות פיזיות קטנות אך בעל ערך רב ועל מנת למשוך את תשומת ליבו של הקונה ולגרום לו להתעניין בפריט, יש צורך בשימוש במתקן תצוגה לתכשיטים.רוצים לשמוע עוד? הכנסו למאמר הבא.
מתקני תצוגה למשקפיים, מציגים לראווה את כל דגמי המשקפיים הקיימים ובכך חושפים את הצרכן מבלי שיבקש, לכל הדגמים הקיימים בחנות, עצם החשיפה לכל דגמי המשקפיים מגדילה את אחוז הרכישה והרווחים של החנות. הכנס למאמר הבא למידע בנושא.
תחום שהתפתח רבות בשנים האחרונות והביא עימו חידושים טכנולוגים וזמינות הפקה וייצור מיידיתץ
פרספקס שקוף הוא פתרון מצויין לכל מה שקשור לעיצוב מוצרי קד”מ , עיצוב מוצרים ממוצגים , מתקני תצוגה, מחזיקי תמונה, מעמדי כרטיסי ביקור, סטנד גלויות, תיבת הגרלה, פודיום, סטנד מרצה ועוד. כל המידע במאמר הבא.
פרספקס צבעוני הינו חומר אקרילי המיועד למטרות שונות.
העיצוב של מוצרי פרספקס צבעוני נעשה באמצעות הדפסת מדבקות ע"י דפוס משי או דיגיטלי ברזולוציה גבוהה מאוד והדבקה שלהם על-גבי חומר הגלם. רוצים לשמוע עוד? הכנסו למאמר הבא.
הדבר הבא בתחום קידום המכירות הינו הלוחות המוארים מחיקים. הלוחות מוארים בתאורת לדים מתחלפת בתוספת בקר תאורה וחיבור לחשמל.
מי מאיתנו אינו זוכר את לוחות הגיר בבית הספר ובכיתה. התכוננו, לוחות הגיר עושים קאמבק מטורף וחוזרים כאמצעי קידום מכירות. הלוחות מותקנים לרוב במסעדות , בתי קפה ופאבים.
יש כל כך הרבה סוגים של מדפי תצוגה, וצריך להתאים את תכונותיהם למוצרים אותם אנחנו מעוניינים למכור. למוצרים עדינים ופשוטים יספיקו מדפים מפלסטיק למשל.הכנסו למאמר המלא למידע נוסף.

ארונות תצוגה
ארונות התצוגה הם דלת הכניסה אל המוצר עצמו. הם שומרים על המוצר ומייחדים אותו מכל מה שנמצא על מדפים בסמוך. ארונות התצוגה יכולים לבוא בגדלים ובדגמים שונים, לעיתים בעיצוב חדשני ופורץ דרך שמושך את העין.המידע המלא במאמר הבא.

דיספליי תצוגה
דיספליי תצוגה הוא נקודת המפגש בין הלקוח למוצר. החשיפה בדיספליי תצוגה היא מילת המפתח, לקבל מידע נוסף בנושא כדאי שתקראו מעט מהמאמר הבא.

מתקני תצוגה מפרספקס
מתקני תצוגה נעים בין המורכבים ביותר לפשוטים עד כדי כך שאנו אפילו לא שמים לב שמולנו מתקן תצוגה פרסומי ייעודי. כל המידע בנושא במאמר הבא.