לוחות מוארים

 

שלטים מוארים ומחיקים משווקים ונמכרים תחת שמות רבים המבטאים כולם את אותו מוצר:

שלטי לד מחיקים, שלטים מוארים מחיקים, שלט כתיבה מואר,שילוט לדים מחיק, שילוט מואר, לוח מחיק מואר, ועוד שמות רבים ומגוונים.

מטרתו של הלוח המחיק המואר הינו להעביר מסרים ויזואליים מתחלפים לפי בחירתו של בעל העסק על ידי שימוש בנורות לד המדגישות מסרים אלו.

 

לוח הלד בנוי ומורכב בצורה דומה ללוח גיר רק מחומרים שונים לחלוטין. מסגרת הלוח המחיק עשוייה עץ או פרופיל אלומיניום יוקרתי ומשטח הכתיבה של הלוח המואר עשוי פרספקס או פוליקרבונט איכותי.

סביב משטח הכתיבה של הלוח המחיק מונח פס לדים איכותי המוסתר מתחת לעטיפת מסגרת השלט המואר באופן שנורות הלד מקרינות אור צבעוני המושך את העין על גבי משטח הכתיבה.

רישום מסרים פרסומיים על גבי משטח הכתיבה של לוח הלד המואר על ידי טוש מיוחד המסופק עם לוח זה גורם לשבירת קרני נורות הלד על משטח הלוח המואר ובכך להתפזרות האור על גבי המשטח .

תוכן המסרים החזותיים ניתן למחיקה בעזרת ספוג או מטלית נקייה ולאחר מכן הלוח המחיק ומשטח הכתיבה מוכן לכתיבה חדשה של מסר חדש נוסף.

התפתחויות טכנולגיות מאפשרות כיום התקנה של בקר נורות לד מיוחד המאפשר החלפת צבעי נורות הלד לכל גווני הקשת ובכך מחדד את האימפאקט הפרסומי והחזותי של אמצעי תצוגהיעיל זה.

את הלוח המואר ניתן למתג הן על גבי מסגרת לוח הלד והן על גבי משטח הכתיבה שלו. מיתוג הלוח המואר מבוצע על ידי כירסום במסגרת הלוח או על ידי חיתוכי לייזר על גבי משטח הכתיבה.

מיתוג הלוח המחיק מקנה לו חזות יוקרתית ומהווה אביזר קידום מכירות לכל דבר ועיניין, גם בנושא המסרים הנכתבים על גבי משטח הכתיבה וגם לגבי המיתוג המבוצע במסגרת או על גבי משטח הכתיבה.

הלוחות המחיקים שלנו מיוצרים במלואם על ידי יצרנים ישראליים כחול לבן ומורכבים על ידינו.